T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Batman Müftülüğü

21.05.2020

Batman İl Müftülüğümüz 4-6 yaş Kur'an Kurslarında öğrenim gören öğrenciler, ihtiyaç sahipleri için yardım kolisi hazırladı.

Kur’an Kursu Öğreticileri rehberliğinde gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında minik öğrenciler, hazırladıkları yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Kuran Kursu Öğreticisi hocaları ve Diyanet Vakfı Batman Şubesi görevli ve gönüllülerine teslim ettiler.

 

Miniklerin Aileleriyle beraber hazırladığı Yardım kolileriyle ilgili açıklama yapan Batman İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Batman  Şube Başkanı Turgut Erhan;

Çocuklarımız ve aileleri Diyanet İşleri başkanlığının bu yılın teması olan  "Ramazan ve sorumluluk bilinci" kapsamında Öğretmenleri öncülüğünde, aileleriyle birlikte Yardım kolisi hazırladılar. Çocuklarımızı, ailelerini ve öğretmenlerini bu güzel kampanyadan dolayı kutluyorum. Yardım kolilerini Diyanet vakfı görevlil ve gönüllüleri vasitasıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık, Allah hepsine sağlıklı ve sıhhatli ömürler versin ifadelerini kullandı. 

 

Yardım kolileri Kuran Kursu ögreticileri ve Diyanet Vakfı Batman şubesi gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.